Vážený kolega zberateľ / milovník chladných zbraní.

Toto je pravdepodobne prvá elektronická publikácia v SR z oblasti chladných zbraní "Značky výrobcov chladných zbraní", ktorá ku dnešnému dňu obsahuje viac ako 670 značiek, 447 uvedených výrobcov chladných zbraní zatiaľ zo 14 krajín (Anglicko - 3, Argentína - 3, Belgicko -1, Československo - 34, Fínsko - 1, Francúzsko - 2, Juhoslávia - 2, Nemecko - vyše 600, Rakúsko/RU - 8, Rusko a Kaukaz - 3, Švédsko - 3, Taliansko - 1, USA - 2), a v prípade viacerých výrobcov obsahuje mnoho zaujímavých informácií a fotografií konkrétnych chladných zbraní, na ktorých sa dané logo nachádza s detailom značky výrobcu.

Publikácia je v elektronickej forme na CD (resp. DVD) nosiči a "beží" pod prehliadačom "Windows Internet Explorer" - tu si môžete pozrieť ukážku, ako to funguje.

Cena publikácie (CD-čka) je 50,- EUR + poštovné (dobierka). Objednať sa dá na: amtras@stonline.sk.

Publikácia sa priebežne dopĺňa o značky ďalších výrobcov z ďalších krajín, pričom po obsiahlejšom rozšírení databázy bude môcť majiteľ pôvodného CD s pôvodnou databázou získať aktualizovanú verziu za mierny doplatok zodpovedajúci rozsahu, ktorý pribudol.